Przejdź na nową stronę

ROWERY DAMSKIE

Tylko rower idealnie dopasowany do własnych potrzeb zapewnia największą przyjemność z jazdy. Zasada ta obowiązuje także w świecie rowerów dla kobiet. Ikoną wśród takich modeli jest JULIET. To rower górski dostosowany geometrią do damskich potrzeb, dostępny z rozmiarem kół 27,5”. Aktywne kobiety mogą także docenić nasze modele turystyczne CROSSWAY oraz FREEWAY. Komfortową jazdę w mieście zapewnią rowery MERIDA CITYWAY. Nie brakuje też szosowych propozycji jak SCULTURA JULIET i SPEEDER JULIET, jest również elektryczne eSPRESSO. Wszechstronne rowery damskie pozwolą cieszyć się jazdą na wiele sposobów.
trekking
Od teraz droga do pracy już nigdy nie będzie za długa lub zbyt wymagająca jak na Twoją formę. Z tym bogato wyposażonym rowerem elektrycznym chce się więcej!
hardtail
JULIET to idealny partner dostosowany do kobiecych potrzeb. Ma geometrię i wiele elementów stworzonych z myślą o rowerzystkach.
road race
Lekki rower szosowy SCULTURA wiele razy udowodnił swoją jakość, prowadząc do zwycięstw w najważniejszych wyścigach świata. Dostępny także w wersjach stworzonych z myślą o kobietach.
fitness
SPEEDER ma geny roweru szosowego, ale jego geometria zapewnia komfortową wyprostowaną pozycję. Idealny na dojazdy do pracy i do ucieczki z miejskich korków.
trekking
Uniwersalny rower crossowy - na drogi i bezdroża, codzienne trasy i dłuższe wycieczki. By jeszcze bardziej zwiększyć jego możliwości, do lekkiej i wytrzymałej ramy można przymocować błotniki, bagażnik i stopkę. Komfortowo odkryje z Tobą nowe trasy i będzie wiernym kompanem na dobrze znanych odcinkach.
trekking
Wielodniowa wyprawa czy codzienna przejażdżka – każdy z powodów jest dobry, by wsiąść na trekkingową MERIDĘ FREEWAY. I co ważne – to rower MADE IN POLAND. Bogato wyposażony, zapewnia wysoki komfort.
city
Klasycznie piękny i elegancki rower miejski, w którym wygoda łączy się z dopracowaniem każdego szczegółu.  Zakupy, miejskie podboje i miłe przejażdżki czekają!