Przejdź na nową stronę

ROWERY ELEKTRYCZNE

Trudno wymyślić rower na nowo. Można jednak wymyślić coś, co bezpowrotnie zmieni dwukołowy świat i ułatwi życie wielu rowerzystów. Czymś takim jest elektryczne wspomaganie w rowerze. Dzięki niemu żadna wycieczka nie będzie zbyt długa, żadna góra zbyt wysoka, żaden korek zbyt trudny do ominięcia. Nie trzeba już być w życiowej formie, by przeżyć przygodę życia albo po prostu czerpać z niego więcej niż dotychczas. Rowery elektryczne Merida wywołują uśmiech na twarzy niezależnie od dwukołowych preferencji ich posiadacza.
full suspension
Jeśli lubisz długie przejażdżki, podczas których nie brakuje wymagających podjazdów i szybkich zjazdów,  to zwinny elektryczny eONE-TWENTY będzie dobrym partnerem dla Ciebie. Wyposażony w silnik Shimano STEPS E8000 i baterię o pojemności 500 Wh, eONE-TWENTY daje wielką moc, którą pomagają wykorzystać opony 650B+ zapewniające znakomitą przyczepność.
full suspension
Jeden z najczęściej nagradzanych modeli Meridy. Ten rower elektryczny to idealne połączenie silnika Shimano STEPS E8000 i nowoczesnej geometrii ramy. Pełnokrwiste enduro z dowozem na szczyt.
hardtail
Nasz utytułowany hardtail w elektrycznej wersji. Z natury szybki, dobrze radzi sobie nie tylko w terenie. Jego wszechstronność zwiększa możliwość montażu błotników i bagażnika.
hardtail
Zwinny i zadziorny hardtail, który pozwala maksymalnie wykorzystać zalety kół w rozmiarze 27,5”. Jego elektryczne wspomaganie sprawdzi się nie tylko w terenie, ale także w codziennych dojazdach do pracy.
hardtail
Mocna alternatywa dla rowerów z pełnym zawieszeniem. Maksimum frajdy i ścieżkowy „flow” zapewnia solidna aluminiowa rama, agresywna geometria i opony B+ o świetnej trakcji. Wyposażony w silnik Shimano STePS E7000 i baterię o pojemności 500 Wh.
trekking
Od teraz droga do pracy już nigdy nie będzie za długa lub zbyt wymagająca jak na Twoją formę. Oprócz mocnego elektrycznego wsparcia eSPRESSO zapewni Ci także konkretną pomoc dzięki bogatemu wyposażeniu.