Przejdź na nową stronę

TESTY ROWERÓW

22.07.2016
„Fantastyczna maszyna z tarczówkami” – pisze o Sculturze Disc „Cycling Plus”, najpopularniejszy brytyjski magazyn rowerowy, który przyznał jej 4 gwiazdki na 5 możliwych. Według czasopisma premierowy model to „jeden z najlepszych prawdziwie wyścigowych rowerów szosowych z hamulcami tarczowymi”.
Scultura Disc ze świetną oceną "Cycling Plus"
19.07.2016
"Merida zaprezentowała nam 8,5 kg wyścigowej esencji" - pisze bikeworld.pl o nowej wersji Big.Nine'a. Premierowy model został świetnie oceniony przez portal. "Jadąc do Albstadt, zastanawialiśmy się, co jeszcze można poprawić w hardtailach? Big.Nine utarł nam nosa i pokazał, że sporo. Przede wszystkim na jego korzyść przemawia niska waga, poprzez którą Merida udowodniła, że należy do ścisłej czołówki firm tworzących ramy karbonowe. Po drugie: komfort" – czytamy na bikeworld.pl.
Nowy Big.Nine zachwycił bikeWorld.pl
01.07.2016
„Merida jest bardzo komfortowym wyczynowym wycinakiem [...]” – pisze o nowej wersji Big.Nine’a „bikeBoard”. Rower miał premierę przed wyścigiem Pucharu Świata w Albstadt i po pierwszych testach zbiera bardzo pozytywne opinie. Wspólnie z nową wersją Meridy Big.Seven znajdzie się kolekcji 2017 Merida Polska.
Nowy Big.Nine chwalony przez „bikeBoard”
02.06.2016
"Scultura Disc to szosa, która jeździ szybko, jest komfortowa i dobrze wygląda. Po prostu topowa maszyna naszpikowana nowoczesnością" - pisze o nowym modelu bikeWorld.pl. Rower, który znajdzie się w kolekcji Merida Polska na sezon 2017, został przetestowany przez redakcję portalu na trasie słynnych klasyków Paryż-Roubaix i Ronde van Vlaanderen.
bikeWorld.pl zachwycony Sculturą Disc
16.05.2016
„Wyczynowy rower za całkiem rozsądne pieniądze” – pisze o Meridzie Big.Nine 6000 „bikeBoard”. Testerzy popularnego magazynu wystawili hardtailowi ocenę 5, czyli „świetny”.
Big.Nine 6000 świetny wg „bikeBoardu”
10.05.2016
Merida Warp TRI 5000 została dobrze oceniona przez magazyn „Triathlon” wydawany przez redakcję popularnego „bikeBoardu”. „To model, który dobrze spisze się na długich dystansach dzięki możliwości ustawienia wysokiej, wygodnej pozycji” – czytamy w podsumowaniu testu.
Warp TRI 5000 doceniony przez „Triathlon”
13.04.2016
8 punktów na 10 możliwych otrzymała Merida One-Twenty XT-Edition w teście „Mountain Bike Rider”, czołowego brytyjskiego czasopisma MTB. „One-Twenty naprawdę nas zaskoczył. Wyposażony w zwarte i żwawe zawieszenie, bucha energią”, "jakość i design ramy są imponujące" – czytamy w teście.
One-Twenty XT-Edition z dobrą oceną w teście "MBR"
04.04.2016
"Ten rower jest wart każdej złotówki, to świetny model fitness do różnych zastosowań" - mówi Łukasz Przechodzeń z roweroweporady.pl. Zapraszamy do zapoznania się z testem naszej wszechstronnej szosówki z prostą kierownicą.
Speeder 5000 chwalony przez Rowerowe Porady
19.02.2016
Nowa Scultura nie przestaje zachwycać testerów. Scultura 6000, uznana przez „Cycling Weekly” za „Najlepszy lekki rower 2016”, została ostatnio świetnie oceniona przez road.cc. Jeden z najważniejszych światowych portali zajmujących się kolarstwem szosowym przyznał jej 4 gwiazdki na 5 możliwych, nie szczędząc jej pochwał.
Scultura 6000 ze świetną oceną road.cc
13.01.2016
Merida Cyclo Cross 500 zajęła 3. miejsce w plebiscycie „Przełajówka roku 2015/16” road.cc, jednego z najważniejszych światowych portali dotyczących kolarstwa szosowego. „To porządny rower za niewielkie pieniądze, solidny model do ścigania, który daje jednak wiele możliwości innego rodzaju jazdy” – czytamy w uzasadnieniu.
"Przełajówka roku" - Cyclo Cross 500 na podium