Przejdź na nową stronę

TESTY ROWERÓW

2018-04-18

Merida eOne-Twenty nagrodzona

Niemiecki magazyn „Mountainbike” przetestował Meridę eOne-Twenty 800 i przyznał jej nagrodę „Preis-Leistung TIPP” – wyróżnienie za świetny stosunek jakości do ceny.Merida eOne-Twenty to jeden z nowych rowerów elektrycznych na rynku. Wyposażony w silnik Shimano STePS E8000 i baterię o pojemności 500 Wh, zapewnia wielką moc, którą pomagają wykorzystać opony 650 B+ zapewniające znakomitą przyczepność. Testerzy magazynu byli zachwyceni nowoczesną geometrią roweru, która zapewnia dobrze wyważone odczucia podczas jazdy. Wyróżnili także dynamiczny silnik Shimano oraz długą listę komponentów, m.in. regulowaną sztycę, opony Maxxis i napęd Shimano.
 
Werdykt

„Merida eOne-Twenty to zwinny, odpowiednio wyważony rower e-MTB. Znakomicie trzyma się trasy, ma dobrą specyfikację, ścieżki to jego żywioł. Świetny stosunek jakości do ceny!”.

***
Poznaj specyfikację i geometrię eOne-Twenty 800 oraz zastosowane w rowerze technologie: KLIKNIJ

W kolekcji 2018 Merida Polska znalazło się 10 rowerów elektrycznych. Od wielokrotnie nagradzanego i gotowego na ostre zjazdy eOne-Sixty, przez ścieżkowego eOne-Twenty, wszechstronne eBig.Nine/Big.Seven, aż po eBig.Tour do bardziej rekreacyjnych zastosowań.

Zobacz wszystkie rowery elektryczne z kolekcji 2018 Merida Polska - KLIKNIJ.

Czytaj także
eOne-Sixty 900E - najczęściej nagradzany rower w historii Meridy [video]
Rower elektryczny - jak można się na nim zmęczyć?