Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

CROSSWAY to nasz synonim wszechstronności – rower na drogi i bezdroża, codzienne trasy i dłuższe wyprawy. By jeszcze bardziej zwiększyć jego możliwości, do lekkiej i w ytrzymałej aluminiowej ramy można przymocować błotniki, bagażnik i stopkę. Komfortowo odkryje z Tobą nowe trasy i będzie wiernym kompanem na dobrze znanych odcinkach.
CROSSWAY – komfort i wszechstronność
Wszechstronność to najważniejsza cecha roweru FREEWAY. Dzięki bogatemu wyposażeniu zapewnia on wysoki komfort podczas wielodniowych wypraw, a także codziennych przejażdżek. Sprawdzona geometria ramy pozwala mu pokonywać długie dystanse, jednocześnie gwarantując szybkość, efektywność i wygodę.
FREEWAY – więcej niż turysta
Naturalnym środowiskiem wielu z nas jest miast o. Z myślą o nim stworzyliśmy rowery, które pozwolą przemieszczać się nie tylko bezproblemowo i komfortowo, ale także z klasą. Modele CITYWAY dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach pod względem designu oraz bogatego wyposażenia.
CITYWAY – miejski szyk i wygoda
Wiemy, co jest ważne, by dobrze rozpocząć przygodę z rowerem i napędzać do coraz większych wyzwań. Zapewniamy modele dla maluchów i starszych dzieci, na pier wsze przejażdżki i pierwsze wyścigi. W świat kolarskich emocji pozwolą wjechać MISSION J ROAD – rower szosowy dla dzieci – oraz MISSION J C X – przełajówka dla młodych.
MATTS J / MISSON J – dla przyszłych kolarzy