Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

RACE pozwala łatwo odkryć świat szybkiej jazdy. Rower doskonale nadaje się dla początkujących kolarzy ceniących niezawodność, precyzję sterowania, wyścigową geometrię i bardzo dużą sztywność roweru. Może również służyć jako dodatkowy treningowy sprzęt dla zawodników MTB.
RACE – szybkość na wyciągnięcie ręki
Triathlon to niez wykle w ymagająca dyscyplina sportu, w k tórej drobne zmiany mogą przynieść wielką różnicę w k ońcowym w yniku. Kluczowe z yski zapewnia spr zęt, w t ym w ybór właściwego roweru. WARP jest dost osowany do triathlono wych potr zeb i po zwala ur ywać cenne sekundy na tr asie.
WARP – urywaj cenne sekundy
Nowy MISSION CX jest rasowym rowerem przełajowym, który został zatwierdzony przez UCI do zawodowego ścigania. Z powodzeniem sprawdzi się także poza trasą wyścigu, w czym pomoże wiele szczegółowych rozwiązań roweru. W każdych warunkach sprawdzi się jego nowoczesny projekt ramy, mnóstwo prześwitu na oponę i najnowsze standardy wyposażenia. Przełajową kolekcję tworzą także znane modele CYCLO CROSS oraz nowy dziecięcy MISSION J CX.
MISSION CX / CYCLOCROSS – przełajowy wyższy poziom
SPEEDER ma iście szosowe geny, które można wykorzystać na wiele sposobów. Jego geometria zapewnia komfortową pozycję, bezpieczeństwo zwiększają hamulce tarczowe, a rower świetnie nadaje się zarówno do codziennych dojazdów do pracy, jak i ucieczki z korków poza miasto.
SPEEDER – wszechstronny i szybki
Nie ma to jak jazda bez konkretnego celu, zerkania na zegarek, gdy trasa tworzy się na bieżąco i nie zakłada żadnych ograniczeń. Właśnie do takich przejażdżek został stworzony SILEX. Ma geometrię inspirowaną nowoczesnym MTB, jest bardzo komfortowy i wszechstronny. Długa górna rura, wysoka główka ramy i krótki mostek przekładają się na z winne i pewne prowadzenie. SILEX oczarował już wielu rowerzystów, a także światową prasę.
SILEX – każda droga jest twoja