Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

Droga do pracy jest trochę za długa na rower czy zbyt wymagająca jak na Twoją formę? Spróbuj pokonać ją z eSPRESSO – s zybko zmienisz zdanie. Oprócz mocnego elektrycznego wsparcia zapewni Ci także konkretną pomoc dzięki bogatemu wyposażeniu. Na dojazdach do pracy pewnie się nie skończy, z tym rowerem chce się więcej!
eSPRESSO – mocne wsparcie na codzień
Nasz szybki „full” udowodnił swoją przydatność zarówno w cross country, jak i maratonie MTB. Ma 100-mm w pełni aktywne tylne zawieszenie, które nie buja i jest got owe na wyścigowy ogień. Ta wszechstronna lekka maszyna świetnie sprawdza się także na ścieżkach. Jej kinematyka jest dostosowana do napędów 1x, w rowerze można zamontować regulowaną sztycę.
NINETY-SIX – rasowy ścigacz, dobry także na ścieżki
ONE-TWENTY jest gotowy na więcej niż dotychczas. Został całkowicie przeprojektowany na sezon 2019 – jest lżejszy, sztywniejszy i ma nowoczesną ścieżkową geometrię. Wszystko to przekłada się na lepsze zachowanie roweru na wymagających ścieżkach i jego szybkość na łatwiejszych technicznie maratonach czy alpejskich trasach. Ponadto, to jeden z najlepiej pr zyspieszających modeli z naszego górskiego zestawu. Już
ONE-TWENTY – wszechstronny zawodnik, lepszy niż kiedykolwiek
ONE-FORTY podoła o wiele trudniejs zym zadaniom, niż mogłoby sugerować 140-mm skoku zawieszenia. Lekki aluminiowy rower wykorzystuje najnowsze pomysły, które docenisz podczas długich dni w siodle, s zczególnie na w ymagających ścieżkach. Przeprojektowany na sezon 2018 ONE-FORTY zbiera znakomite opinie światowej prasy, która ceni go m.in. z a „świetną efektywność pedałowania, błyskotliwe zawieszenie i prowadzenie, które daje wielką frajdę” („MBR”).
ONE-FORTY – enduro frajda, zabawa na ścieżkach
Nasz zwycięzca testów łączy w sobie lekki projekt ramy i agresywną geometrię. Sprawne zawieszenie zapewnia niemal nieograniczony skok na zjazdach i dobrze radzi sobie także na podjazdach. Nieprzypadkowo ONE-SIXTY trafił na prestiżową listę Dirt 100 z najlepszymi produktami MTB w sezonie 2018.
ONE-SIXTY – definicja grawitacji