Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

Nasz wielki powód do dumy. Idealne połączenie cenionego silnika Shimano STEPS E8000 i nowoczesnej geometrii ramy sprawiło, że eONE-SIXTY to jeden z najczęściej nagradzanych rowerów w historii MERIDY. Pełnokrwiste enduro z dowozem na szczyt. W sezonie 2019 zapewniamy więcej modeli eONE-SIXTY, w tym bardziej przystępną wersję z silnikiem E7000.
eONE-SIXTY – elektryzujące enduro
Jeśli lubisz długie i urozmaicone przejażdżki, podczas których nie brakuje wymagających podjazdów i szybkich zjazdów, eONE-TWENTY to idealny partner dla Ciebie. Wyposażony w silnik Shimano STEPS E8000 i baterię o pojemności 500 Wh, eONE-TWENTY daje wielką moc, którą pomagają wykorzystać opony 650B+ zapewniające znakomitą przyczepność. Nowoczesna geometria ramy z krótkimi dolnymi rurami tylnego widelca oznacza maksymalną zwinność roweru.
eONE-TWENTY – e-pickie dni w siodle
Nasz eBIG.TRAIL to mocna alternatywa dla rowerów z pełnym zawieszeniem, jeśli szukasz maksimum frajdy i ścieżkowego „flow”. Ma solidną aluminiową ramę, agresywną geometrię i opony B+ dla lepszej zabawy i trakcji. Ma też silnik Shimano STePS E7000 i baterię o pojemności 500 Wh, czyli sprawdzony zestaw rozweselający. Nie trzeba już „fulla”, żeby poczuć pełnię szczęścia.
eBIG.TRAIL – wyluzowany sztywniak
Nasz utytułowany hardtail również w elektrycznej odsłonie jest z natur y szybki. Żwawo radzi sobie nie tylko w terenie, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu błotników czy bagażnika.
eBIG.NINE – szybki nie tylko w terenie
Nasz znany hardtail również w elektrycznej odsłonie jest z natur y szybki. Żwawo radzi sobie nie tylko w terenie, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu błotników czy bagażnika.
eBIG.SEVEN – szybki nie tylko w terenie