Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

eBIG.TRAIL – wyluzowany sztywniak

eBIG.TRAIL
wyluzowany sztywniak

Nasz eBIG.TRAIL to mocna alternatywa dla rowerów z pełnym zawieszeniem, jeśli szukasz maksimum frajdy i ścieżkowego „flow”. Ma solidną aluminiową ramę, agresywną geometrię i opony B+ dla lepszej zabawy i trakcji. Ma też silnik Shimano STePS E7000 i baterię o pojemności 500 Wh, czyli sprawdzony zestaw rozweselający. Nie trzeba już „fulla”, żeby poczuć pełnię szczęścia.
SMART ENTRY

Nasz system pozwala zablokować wewnętrznie prowadzone przewody pod odpowiednim napięciem. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista. Lepiej cieszyć się naturalnym brzmieniem kolejnych ścieżek.

REGULOWANA SZTYCA

Błyskawiczne dostosowanie pozycji na rowerze do trasy zapewnia w MERIDZIE eBIG.TRAIL regulowana sztyca. Ma zdalne sterowanie, którego przewody są sprytnie ukryte.

STWORZONY DO ZABAWY

Zaledwie 434-mm dolne rury tylnego trójkąta przekładają się na prowadzenie, które zapewnia świetną zabawę na trasie. Standard piast Boost oraz kompaktowe wymiary silnika Shimano STePS sprawiają, że rury są niewiele dłuższe niż w klasycznej wersji ścieżkowego roweru.

 
TECHNOLOGIA BOOST

Standard piast Boost o szerokości 110 mm z przodu i 148 mm z tyłu. W porównaniu do tradycyjnych piast, zapewnia on dodatkowe 10 mm z przodu i 6 mm z tyłu. Uzyskany dzięki temu bardziej płaski kąt szprych zwiększa sztywność boczną i wzmacnia koła. Dodatkowo cel ten wspiera sztywna oś. Rozwiązanie to pozwala także zastosować krótkie dolne rury tylnego trójkąta, które dają zwinność i dobrze współgrają z wielką przyczepnością kół B+.

ZABAWA W LICZBACH

Hardtail jako rower ścieżkowy? Żaden problem! 130 mm skoku przedniego widelca, supersztywny przód roweru i 67,5° kąt główki ramy oznaczają pełną gotowość do zabawy na ulubionych trasach. Sprzyjają jej także 760-mm kierownica i krótki mostek.

650B+

Ten rower wykorzystuje zalety opon plus jak mało który. Ich nieco większa waga nie ma dla niego żadnego znaczenia. Rozmiar 2,8” to dla eBIG. TRAILA wyjątkowa trakcja i czysta przyjemność z ostrej i szybkiej jazdy.

ZASTOSOWANIE:
GÓRY, ŚCIEŻKI, TRUDNE TECHNICZNIE TRASY