Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

eBIG.SEVEN – szybki nie tylko w terenie

eBIG.SEVEN
szybki nie tylko w terenie

Nasz znany hardtail również w elektrycznej odsłonie jest z natur y szybki. Żwawo radzi sobie nie tylko w terenie, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu błotników czy bagażnika.
SPORTOWY I KOMFORTOWY

Geometria MERIDY eBIG.SEVEN odpowiada prostym zasadom. Jest tak sportowa jak to tylko możliwe i tak komfortowa jak trzeba. Rano dojeżdżasz rowerem do pracy, a po niej lubisz wjechać w teren? Żaden problem, eBIG.SEVEN jest do tego stworzony

SMART ENTRY

W każdym modelu eBIG.SEVEN stosujemy wewnętrzne prowadzenie przewodów. Takie rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią. Przewody pod odpowiednim napięciem blokuje nasz system Smart Entry. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista.

MOCNE WSPARCIE

W zależności od wersji, eBIG.SEVEN jest wyposażony w silnik Shimano STEPS E8000 bądź E7000 zasilany baterią o pojemności 500 Wh. Takie zestawienie zapewnia odpowiednią moc na trasie oraz zrównoważoną i płynną pracę.

 
27,5”, CZYLI ZŁOTY ŚRODEK

Koło 27,5” daje większy komfort, zauważalnie lepszą trakcję oraz płynniejszą jazdę po kamieniach i korzeniach w porównaniu z kołem 26”. Równie ważna jest waga koła. MERIDA eBIG.SEVEN łączy w sobie to, co najlepsze w dwóch pozostałych rozmiarach: jeździ płynniej niż rower z kołami 26” i zyskuje nad rowerem 29” dzięki niższej wadze koła.

AMORTYZACJA

Przedni amortyzator ze 100-mm skokiem zapewnia odpowiedni komfort na nierównościach. Na pewno to wykorzystasz – ten rower mocno zachęca do jazdy trudniejszymi trasami.

GOTOWY NA WIELE

Rower jest fabrycznie wyposażony w solidną stopkę, a jego wszechstronność zwiększa możliwość zamontowania bagażnika i błotników. eBIG.SEVEN ma wszystkie niezbędne mocowania, które pozwolą dostosować go do potrzeb wypraw czy codziennych dojazdów z bagażem do pracy.

ZASTOSOWANIE:
GÓRY, TRUDNE TECHNICZNIE TRASY, MIASTO, BEZDROŻA, DROGI SZUTROWE, LEŚNE ŚCIEŻKI