Przejdź na nową stronę

CHARAKTERYSTYKA MODELI

eBIG.NINE – szybki nie tylko w terenie

eBIG.NINE
szybki nie tylko w terenie

Nasz utytułowany hardtail również w elektrycznej odsłonie jest z natur y szybki. Żwawo radzi sobie nie tylko w terenie, a jego gotowość do codziennych dojazdów do pracy zwiększa możliwość montażu błotników czy bagażnika.
SPORTOWY I KOMFORTOWY

Geometria eBIG.NINE’A odpowiada prostym zasadom. Jest tak sportowa, jak to tylko możliwe i tak komfortowa jak trzeba. Rano dojeżdżasz rowerem do pracy, a po niej lubisz wjechać w teren? Żaden problem, eBIG.NINE jest do tego stworzony.

SMART ENTRY

W każdym modelu eBIG.NINE stosujemy wewnętrzne prowadzenie przewodów. Takie rozwiązanie nie tylko poprawia wygląd roweru, ale także chroni linki przed zabrudzeniem i wilgocią. Przewody pod odpowiednim napięciem blokuje nasz system Smart Entry. Dzięki temu nie musisz się obawiać żadnych niepokojących dźwięków, gdy trasa stanie się wyboista.

MOCNE WSPARCIE

W zależności od wersji, eBIG.NINE jest wyposażony w silnik Shimano STEPS E8000 bądź E7000 zasilany baterią o pojemności 500 Wh. Takie zestawienie zapewnia odpowiednią moc na trasie oraz zrównoważoną i płynną pracę.

 
KOŁO 29”

Nasz elektryczny hardtail wykorzystuje sprawdzony 29” rozmiar koła. Duże koła jadą zdecydowanie szybciej i z mniejszymi oporami toczenia niż swoje mniejsze odpowiedniki. Mają świetne parametry trakcji, znakomicie radzą sobie z przeszkodami i bardzo płynnie pokonują korzenie czy ostre krawędzie.

AMORTYZACJA

Przedni amortyzator ze 100-mm skokiem zapewnia odpowiedni komfort na nierównościach. Na pewno to wykorzystasz – ten rower mocno zachęca do jazdy trudniejszymi trasami.

GOTOWY NA WIELE

Rower jest fabrycznie wyposażony w solidną stopkę, a jego wszechstronność zwiększa możliwość zamontowania bagażnika i błotników. eBIG.NINE ma wszystkie niezbędne mocowania, które pozwolą dostosować go do potrzeb wypraw czy codziennych dojazdów z bagażem do pracy.

ZASTOSOWANIE:
GÓRY, TRUDNE TECHNICZNIE TRASY, MIASTO, BEZDROŻA, DROGI SZUTROWE, LEŚNE ŚCIEŻKI