Przejdź na nową stronę

AKTUALNOŚCI

23.07.2019
- Przed nami tylko 1200 km i będzie po wszystkim - rozpoczyna relację z ultramaratonu Marcin Surowiec, autor znanego kanału YT Bushcraftowy. Zobaczcie, jak walczył z trasą biegnącą od źródeł Wisły na Baraniej Górze do jej ujścia w Gdańsku, i samym sobą.
Bushcraftowy pokonał 1200 km wzdłuż Wisły - zobacz relację z ultramaratonu [video]
12.07.2019
– Zwycięstwo na Tour de France to dla mnie spełnienie marzeń – mówi Dylans Teuns, triumfator 6. etapu Wielkiej Pętli. Kolarz Bahrain-Merida zwyciężył na niezwykle stromej końcówce pierwszego górskiego odcinka tegorocznego Touru. To jego piewsze etapowe zwycięstwo w tym wyścigu.
Dylan Teuns wygrywa 6. etap Tour de France! [video]
11.07.2019
– Nowy eOne-Sixty to duży krok naprzód dla Meridy, jest niesamowity – uważa Jose Antonio Hermida, legenda MTB. Nowy model jest całkowicie przeprojektowaną wersją najbardziej utytułowanego roweru w historii tej marki. Premierowa wersja zyskała m.in. zintegrowaną baterię, nową karbonową ramę i jest na dobrej drodze, żeby co najmniej powtórzyć sukces poprzedniej wersji.
Nowa Merida eOne-Sixty - nowy punkt odniesienia [video i wiele zdjęć]
26.06.2019
Trudno o bardziej doświadczonego eksperta od czystości roweru niż mechanik zawodowej grupy kolarskiej. Zobaczcie kosmetykę Scultury Damiano Caruso podczas Giro d'Italia. Mechanikowi Bahrain-Merida zajmuje ona trzy minuty.
Mycie roweru - zobacz, jak robi to mechanik grupy kolarskiej [video]
11.06.2019
"Jest jak scyzoryk wielofunkcyjny, brakuje mu tylko korkociągu. Sprawny jako dojazdowy pojazd miejski, świetnie nadaje się na wycieczkę do lasu albo i do przygód z sakwami" - pisze o Meridzie Silex 200 "bikeBoard". "Cały czas zachęca do wybrania nieoczywistego wariantu trasy".
Silex 200 w teście "bikeBoardu": rower jak scyzoryk
06.06.2019
Merida Big.Nine NX-Edition, cztery kg bagażu i trochę usprawnień, które mają sprawdzić się na 1200-km dystansie. Podczas ultramaratonu Wisła 1200 przydadzą się one Marcinowi znanemu z kanału YT Bushcraftowy. Zobaczcie, jaki sprzęt będzie mu służył na trasie.
Bushcraftowy gotowy na Wisłę 1200 - zobacz sprzęt na ultramaraton [video]
05.06.2019
Nie ma dobrej jazdy bez dobrej pozycji na rowerze. Przekonuje o tym Tomasz Raszyk, nadzieja polskiej sceny MTB. W pierwszym odcinku nowego cyklu "Enduro górą" pokazuje, jaka pozycja może być dobrą pozycją wyjściową do upadku, a jaka zapewni wielką frajdę i bezpieczeństwo.
Enduro górą! Tomasz Raszyk radzi - jaka pozycja na rowerze? [video]
04.06.2019
– Mocno walczyłem, żeby wygrać to Giro, ale mierzyłem się ze świetnym Carapazem – powiedział Vincenzo Nibali po zajęciu 2. miejsca w Giro d'Italia 2019. Lider Bahrain-Merida ukończył wyścig ze stratą 1' 5" do Richarda Carapaza z Movistaru. – Niczego nie żałuję. Myślę, że moje Giro było dobre, nie było łatwo wygrać – przyznał Nibali.
Vincenzo Nibali 2. w Giro d'Italia. "Niczego nie żałuję" [video]
29.05.2019
Giro d'Italia to o wiele więcej niż to, co można zobaczyć w telewizji. Vincenzo Nibali zaprosił Global Cycling Network za kulisy wyścigu, żeby pokazać, jak wygląda on nie tylko na trasie, ale także poza nią.
Za kulisami Giro d'Italia z Vincenzo Nibalim - zobacz szczegóły [video]
28.05.2019
- Trzeba walczyć do końca, bo nie możesz być zadowolony z drugiego, trzeciego, czwartego czy piątego miejsca. Liczy się tylko zwycięstwo - mówi Vincenzo Nibali przed ostatnim tygodniem Giro d'Italia. Lider Bahrain-Merida rozpoczyna go na 3. miejscu ze stratą 1' 47" do lidera Ricarda Carapaza i 47" do 2. Primoza Roglica.
Nibali przed ostatnim tygodniem Giro: "liczy się tylko zwycięstwo" [video]